בחירת תמונות לאלבום | אלבום תמונות


בחירת תמונות לאלבום

יום חתונתנו הוא אחד הימים המאושרים שנזכה להם בחיים ואין דרך טובה יותר להנציח רגעים אלו מאשר אלבום תמונות מעוצב ומרהיב, אך בדיל שנסגור עם הצלם כלולים מספר מוגבל של תמונות אשר יכנסו לאלבום ועלינו יהיה לבחור אותם בקפידה.

בעמוד זה נביא בפניכם מספר טיפים לבחירה נכונה של תמונות אלו בכדי למקסם את האפקט של האלבום.

כיצד לבחור תמונות לאלבום?

ובכן מטרת האלבום היא כאמור להנציח את רגעי האושר והשמחה ולהבהיר גם לאלו אשר לא היו באירוע באמצעות התמונות את החגיגה שהתרחשה שם, אך האלבום גם אמור להנציח את המשפחה הקרובה של שני הצדדים הכוללת אחים, סבים וסבתות וכמובן הורים ולפעמים יהיה קשה לתפוס את כולם בתמונות טובות כאשר הם רוקדים ומקפצים אז מה עושים?

הנה מספר טיפים ליצירת אלבום תמונות מושלם

  • ראשית הקפידו להנציח את הרגעים החשובים ביותר כגון: טקס החופה, ריקוד הסלואו והחיבוקים והנישוקים.
  • כמו כן הקפידו על מספר תמונות של יקיריכם ואם לא תמצאו תמונות שלהם בזמן פיזוזים ברחבת הריקודים השתדלו לפחות למצוא תמונה בה הם מחויכים ושמחים.
  • הקפידו על תמונות מרחבת הריקודים, כאשר כמה שהתמונות יראו "משוגעות" יותר כך האירוע יראה שמח וחגיגי יותר (תמונות משוגעות יכולות להיות חברים עם אביזרי חגיגה כמו כובעים מצחיקים, משרוקיות וכ"ו..).
  • הכניסו מספר מצומצם של תמונות המראות את העיצוב של אולם האירועים ואת מנות האוכל בצורה אקסקלוסיבית.
  • הכניסו תמונות של חבריכם הקרובים ביותר כאשר אתם מחובקים או רוקדים אתם (סביר להניח שאלו יהיו האנשים שיבחנו את אלבום התמונות שלכם לאחר מכן).

טיפ אחרון בהחלט! – הקפידו להעביר לצלם האירוע הוראות מפורשות בטרם האירוע מתחיל, בקשו תמונות של אנשים ספציפיים (צוותו אל הצלם ביום האירוע חבר או איש משפחה שיכוון אותו לאנשים המבוקשים), בקשו שיתעד סוג ספציפי של תמונות (תמונות של חברים רוקדים עם אביזרים מצחיקים וכ"ו..), בקשו שיתעד את האוכל על השולחנות ואת עיצוב אולם האירועים בטרם מתחיל האירוע עצמו, בקשו כי הצלם יתפוס אתכם מחובקים עם כמה שיותר אורחים.

כל הזכויות שמורות לאלבומי תמונות © 2007-2009